Karrige Zyrash 

per page
0 Review(s)

Seti i kolltukeve eshte projektuar per te krijuar nje hapsire modulare per takime dhe mbi te gjitha per te ofruar rehati te pakrahasueshme ne zyren tuaj !

0 Review(s)

Kjo karrige e koleksionit tone me te fundit ne “Shaga Office”,  ofron rehati maksimale dhe çmim të arsyeshëm. Ulësja dhe mbështetësja përmban sfungjer cilësor memory me tapiceri lëkure ecopelle.

0 Review(s)

Nje karrige e rehatshem eshte domosdoshmeri per tavolinen tuaj te punes ose te studimit. E veshur me lekure ecologjike, me mbushje te bute dhe cilesore per nje rehati maksimale gjete qendrimit si dhe me këmbët me efekt të kromit per nje kombinim perfekt.

0 Review(s)

Poltron zyre, per nje ambient komod, modern dhe mikprites !Vjen ne ngjyre te zeze per tu kombinuar me cdo ambjen.Kemi perdorur lekure ecco pelle e cila eshte antibakteriale dhe jetegjate dhe strukture multistrad druri.

0 Review(s)

Është me nje cilësi të lartë dhe vjen me një çmim shumë të mirë. Struktura metalike ju ofron vite të shumta përdorimi.Vendet ku sugjerohen te vendosen jane : Salle konferencash, ne ambientet e qendrave shendetesore, hotele,ne ambientet e airporteve ,etj... Permasat : 175 * 80 cm

0 Review(s)

Zyra juaj nuk do te ishte e plote nese nuk do te kishte poltrona zyre. Ne kemi sjelle per ju nje linje aq sa elegante aq edhe komode per te ftuar miqte apo bashkepunetoret tuaj. Veshja me lekure ecopelle dhe finitura e ngrohte e ngjyres se drurit e bejne zyre tuaj te plote dhe kompakte.

0 Review(s)

Siguron konfortin maksimal qe ju nevojitet gjate diteve te gjata te punes . Pjesa mbeshtetese eshte e lakuar e cila je jep mbeshtetjen e persosur per te evituar dhimbjet e shpines nga pozicioni qe ne zakonisht mbajme. Lartesia eshte lehtesisht e rregullueshme. karrigia eshte ne lekure .

0 Review(s)

Fillimisht ne mendojme tju ofrojme komoditet, e mbi te gjitha rehati te pakrahasueshme ne zyren tuaj ! Strukture inoksMbushja me shaumaTapiceri lekure ekopelle

0 Review(s)

Kjo karrige e koleksionit tone me te fundit ne “Shaga Office”,  ofron rehati maksimale dhe çmim të arsyeshëm. Ulësja dhe mbështetësja përmban sfungjer cilësor memory me veshje me cope mikrofiber. Struktura metalike e ben këtë karrige të pa krahasueshme. Koleksioni I ketyre  karrigeve ofruar nga “Shaga Office” është zgjedhja më e mirë për komoditet në...

Showing 1 - 9 of 16 items