Karrige Zyrash 

per page
169€
0 Review(s)

Kjo karrige e koleksionit tone me te fundit ne “Shaga Office”,  ofron rehati maksimale dhe çmim të arsyeshëm. Ulësja dhe mbështetësja përmban sfungjer cilësor memory me tapiceri lëkure ecopelle. Struktura metalike e ben këtë karrige të pa krahasueshme. Koleksioni I ketyre  karrigeve ofruar nga “Shaga Office” është zgjedhja më e mirë për komoditet në...

180€
0 Review(s)

Kjo karrige e koleksionit tone me te fundit ne “Shaga Office”,  ofron rehati maksimale dhe çmim të arsyeshëm. Ulësja dhe mbështetësja përmban sfungjer cilësor memory me tapiceri lëkure ecopelle. 

197€
0 Review(s)

Pjesa mbeshtetese te te dyja karriget me linja te lakuara ben te mundur mbeshtetjen e persosur te trupit tuajTe veshura me lekure eco pelle e cila eshte antibakterialeStrukture metalike Karrigia rrotulluese ofron sistem Relaksi keshtu ju nuk e ndjeni lodhjen gjate oreve te gjata te punes

209€
0 Review(s)

Kjo karrige e koleksionit tone me te fundit ne “Shaga Office”,  ofron rehati maksimale dhe çmim të arsyeshëm. Ulësja dhe mbështetësja përmban sfungjer cilësor memory me tapiceri lëkure ecopelle.

217€
0 Review(s)

Ulësja dhe mbështetësja përmban sfungjer cilësor memory me tapiceri lëkure ecopelle. Struktura metalike e ben këtë karrige të pa krahasueshme. Koleksioni I ketyre  karrigeve ofruar nga “Shaga Office” është zgjedhja më e mirë për komoditet në hapësirën tuaj.

220€
0 Review(s)

Poltron zyre, per nje ambient komod, modern dhe mikprites !Vjen ne ngjyre te zeze per tu kombinuar me cdo ambjen.Kemi perdorur lekure ecco pelle e cila eshte antibakteriale dhe jetegjate dhe strukture multistrad druri.

223€
0 Review(s)

Siguron konfortin maksimal qe ju nevojitet gjate diteve te gjata te punes . Pjesa mbeshtetese eshte e lakuar e cila je jep mbeshtetjen e persosur per te evituar dhimbjet e shpines nga pozicioni qe ne zakonisht mbajme. Lartesia eshte lehtesisht e rregullueshme. karrigia eshte ne lekure .

239€
0 Review(s)

Kjo karrige e koleksionit tone me te fundit ne “Shaga Office”,  ofron rehati maksimale dhe çmim të arsyeshëm. Ulësja dhe mbështetësja përmban sfungjer cilësor memory me tapiceri lëkure ecopelle.

245€
0 Review(s)

Është me nje cilësi të lartë dhe vjen me një çmim shumë të mirë. Struktura metalike ju ofron vite të shumta përdorimi.Vendet ku sugjerohen te vendosen jane : Salle konferencash, ne ambientet e qendrave shendetesore, hotele,ne ambientet e airporteve ,etj... Permasat : 175 * 80 cm

Showing 10 - 18 of 26 items